Rozšíření databáze výrobků SALTEK v ePLAN

Společnost SALTEK se snaží pomáhat a být blízko projektantům elektrických instalací a rozvaděčů. A to nejen radou, ale také jim ulehčit práci. Z toho důvodu jsme ve spojení s tvůrci projekčního software. 
Mezi takový nástroj patří také ePLAN. V současné době se nachází v jejich platformě DataPortal 223 výrobků SALTEK, které zahrnuje portfolio výrobků SPD pro nízké napětí podle ČSN EN 61643-11, SPD pro fotovoltaiku podle ČSN EN 61643-31 a také SPD pro signálové linky pro MaR podle ČSN EN 61643-21.
V databázi ePLAN jsou dispozici jak technické parametry o výrobku, tak funkční makro pro výkresy, rozměrový výkres v dxf formátu a zároveň 3D model výrobku. V Dataportal lze výrobky vyhledávat podle výrobce (SALTEK), podle zařazení v katalogu ePLAN (Elektrotechnika/Ochranná zařízení/Všeobecně) případně podle zařazení v katalogu SALTEK. Ti uživatelé, kteří nemají přístup k ePLAN DataPortal, mohou si kompletní data stáhnout v sekci Výrobková data, kde jsou uloženy podklady i pro jiné projekční systémy.
Doufáme, že se náš cíl alespoň trochu zjednodušit práci projektantů povedl, a zároveň budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu.