Elektromobilita je téma současnosti i budoucnosti. Její rozvoj závisí na vytvoření dostatečné sítě nabíjecích stanic s bezpečným a bezporuchovým provozem. Takový provoz lze zajistit použitím ochran před přepětím firmy SALTEK®, umístěním přepěťových ochran na napájecí i kontrolní linky pro ochranu elektronických součástí nabíjecích stanic. Elektromobilita je téma současnosti i budoucnosti. Její rozvoj závisí na vytvoření dostatečné sítě nabíjecích stanic s bezpečným a bezporuchovým provozem. Takový provoz lze zajistit použitím ochran před přepětím firmy SALTEK®, umístěním přepěťových ochran na napájecí i kontrolní linky pro ochranu elektronických součástí nabíjecích stanic.
  • Ochrana napájecí sítě - Po napájecí lince se do technologie nabíjecí stanice může různými způsoby zavléct přepětí. Výkonné svodiče bleskových proudů a svodiče přepětí SALTEK® řady FLP spolehlivě minimalizují problémy s přepětím z distribuční sítě.
  • Ochrana měřících a řídicích systémů - Pro správnou funkci všech systémů nesmí dojít ke změně nebo smazání dat řídících a datových obvodů. Přepětí může takovou degradaci dat způsobit. Pro ochranu řídící jednotky doporučuje SALTEK® přepěťovou ochranu DA-275-DF16-S s odrušovacím VF filtrem. Měřící obvody spolehlivě ochrání přepěťové ochrany pro signálové a datové/ethernetové linky řad DM, DMG, DL atd.