U nás v SALTEK žijeme aktivně a nikdy s námi není nuda. Sami si vytváříme skvělý tým. Nechceme, aby nás spojovala jen práce, ale i společné zážitky. Postupem času jsme si vybudovali několik tradičních akcí, které pořádáme každý rok. A protože nás společné akce baví, vytvořili jsme si vlastní program MY pro NÁS, prostřednictvím kterého si užíváme nejrůznější kulturní, společenské i sportovní akce vymyšlené našimi kolegy pro ostatní zaměstnance.  • Pravidelně každý rok

    Pravidelné týmové akce nám hezky rozdělují celý rok, a tak je stále na co se těšit. Rok zahajujeme bowlingovým turnajem, pokračujeme grilovací party na přivítání léta, podzimní cyklo vyjížďkou s ochutnávkou místních vín, podzimním bowlingovým turnajem a rok zakončujeme ve velkém stylu na vánočním večírku. K pravidelným akcím patří také podzimní výšlap nejen na české kopce, kam zveme i naše rodiny a blízké.

  • MY pro NÁS

    Firemní grantový program MY pro NÁS dává všem našim zaměstnancům možnost navrhnout akce pro sebe a své kolegy. Ať už jde o kulturu, sport nebo jinou aktivitu, která nás baví a zajímá. Akci navrhneme, spojíme se se svými kolegy a pod záštitou programu a finanční podpory firmy už jen vyrazíme. Vytváříme si tak nové a nové zážitky, poznáváme kolegy i mimo práci a děláme co nám dělá radost.
  • Relaxace na pracovišti

    Někdy je třeba se v práci odreagovat, pohlédnout na problém jiným způsobem nebo se třeba jen trochu protáhnout. Kromě běžných možností jako jsou šipky, fotbálek nebo relaxační kout s gaučem, máme v SALTEK také vlastní lezeckou stěnu. Ta je všem našim zaměstnancům volně přístupná a o víkendech si mohou přizvat také kamarády nebo rodinu a strávit tak aktivní víkend se svými nejbližšími. K dispozici jsou na zapůjčení také lezecké sedáky pro děti i dospělé.