Výrobková data přepěťových ochran SALTEK

ETIM - data přepěťových ochran a svodičů přepětí SALTEK


Data klasifikována dle standardu ETIM 7.0. Soubory obsahují údaje o výrobcích ve formátu BMEcat a obrázky výrobků. ETIM = Evropský Technický Informační Model. Využíván zejména ve velkoobchodní sféře.
 
 
 
Soubory ke stažení: 
 

SALTEK® – aktuální obrázky přepěťových ochran

 

Kompletní sada obrázků aktuálních výrobků SALTEK® - svodičů přepětí, přepěťových ochran, omezovačů napětí - pro použití v e-shopech. Určeno pro firmy nevyužívající ETIM. Obrázky přepěťových ochran a dalších výrobků v tiskové kvalitě najdete v Galerii
 
 
 
 
 
Soubory ke stažení:
 

EPLAN - data a makra přepěťových ochran SALTEK®

 
Kompletní data ochran SALTEK® pro nízké napětí, fotovoltaiku a signálové linky (MaR) jsou dostupné on-line pro všechny uživatele projekčního softwaru EPLAN na EPLAN Data Portal. Variantně lze kompletní data nahrát z přiloženého souboru. Soubor obsahuje kromě dat i návod pro import do EPLAN  a zároveň i data ve formátu XML, který si mohou naimportovat i uživatelé SW EPLAN bez přístupu k EPLAN Data Portal. EPLAN je evropský projekční a inženýrský SW pro elektrotechniku, mechatroniku, fluidní technologie a technologie měření a regulace.
 

 

Soubory ke stažení: 

 

ELCAD - databanka ochran před přepětím SALTEK®

 
Přepěťové ochrany SALTEK® jsou součástí databáze ELCAD - profesionální elektro-CAD zaměřený na oblast průmyslové automatizace, teplárenství a energetiky. Systém umožňující efektivní tvorbu elektro dokumentace s podporou speciálních funkcí a redukující potřebný čas a chybovost při vytváření a následných změnách dokumentace.
Soubory ke stažení: 
 

Engineering Base – katalog výrobků SALTEK® 

 
Engineering Base - nastupující inženýrská projekční platforma nové generace založená na současné IT architektuře. Zpracování on-line propojené elektro, procesní a instrumentační dokumentace v rámci jedné společné databáze. Engineering Base nachází široké uplatnění napříč všemi obory průmyslu a umožňuje optimalizovat projekční a konstrukční procesy uvnitř firmy.

Soubory ke stažení: 

Engineering_base.ext