Novinky

Datum vydání: 08.02.2018

Data ochran SALTEK pro nízké napětí a fotovoltaiku jsou nyní dostupné pro všechny uživatele projekčního softwaru ePLAN na ePLAN Data Portal.  Kompletní data i s návodem pro import do ePLAN si můžete stáhnout zde. Obsahují i data ve formátu XML, který si mohou naimportovat i uživatelé sw ePLAN bez přístupu k ePLAN Data Portal. Více o elektrotechnickém projekčním softwaru ePlan na www.eplan.cz...

Datum vydání: 19.12.2017

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2018.

Datum vydání: 24.11.2017

Termíny na sérii školení SALTEK na I. pololetí  2018 jsou vypsané. Všichni zájemci o přepěťové ochrany se již mohou přihlásit. Opět v oblíbeném schématu silnoproud, slaboproud a všeobecné školení. Seznam a místa dostupných školení a přihlášení zde.

Datum vydání: 27.07.2017

Nabídka izolačních jiskřišť třídy H do prostředí s nebezpečím výbuchu ve verzi připojení šroub/kabel byla rozšířena o napěťové verze s UWDC 50, 100 a 350 V DC. Řadu izolačních jiskřišť SALTEK®, v provedení standardním i do prostředí s nebezpečím výbuchu, nyní tvoří již 25 různých typů.
Více informací – katalog on-line: zde

Datum vydání: 26.07.2017

Termíny na sérii školení SALTEK na II. pololetí roku 2017 jsou vypsané. Všichni zájemci o přepěťové ochrany se již mohou přihlásit. Opět v oblíbeném schématu silnoproud a slaboproud. Přihlášku a konkrétní program vámi vybraného typu školení naleznete po otevření  místa a termínu v seznamu školení zde.

Datum vydání: 22.05.2017
Nová verze dvoustupňové přepěťové ochrany pro telefonní linky DL-TLF-HF je určena pro ochranu jednoho páru analogových i digitálních telekomunikačních linek s nejvyšším trvalým provozním napětím Uc do 114 V AC a 162 V DC, jmenovitým zatěžovacím proudem 0,06 A a mezní frekvencí přenosu až do 40 MHz. Ta umožňuje použití a ochranu nejen pro starší analogové telefonní linky, ale i pro běžně používané...

Stránky

Přihlásit se k odběru NovinkyPřihlaste se k odběru novinek z RSS kanálu